O nas

Działamy w branży od 40 lat!

 

Każdy z nas budował kiedyś dom lub remontował mieszkanie i wie, jak skomplikowany jest to proces. Sukces inwestycji zależy przede wszystkim od wyboru właściwej firmy, która dokładnie zrozumie Twoje potrzeby i profesjonalnie wykona swoją pracę. Już od ponad 40 lat oferujemy różnego typu usługi budowlane. Działamy głównie na terenie województw małopolskiego, śląskiego  i opolskiego. Specjalizujemy się w:

  • budowie domów, hal czy magazynów,
  • docieplaniu budynków,
  • pracach wykończeniowych, remontach i modernizacjach.

 

Twoje potrzeby są najważniejsze

 

W Silbud pracujemy w taki sposób, by zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Naszą wzajemną relację opieramy przede wszystkim na uczciwości i życzliwości.

 

Za darmo przyjedziemy do Twojego domu, mieszkania czy też na plac budowy i za darmo wykonamy wycenę. W zależności od Twoich preferencji będziemy pracować z wykorzystaniem zakupionych przez Ciebie materiałów lub też sami je kupimy i przywieziemy. Posiadamy pełne wyposażenie, poczynając od zagęszczarek i specjalistycznych pił, na pistoletach do malowania i wiertarkach kończąc.

 

Gwarancja satysfakcji

 

Pamiętamy o najważniejszym – dom budujemy czy remontujemy dla Ciebie  i to Ty musisz być zadowolony. Dlatego zawsze oferujemy gwarancję satysfakcji.  Jeśli pojawią się nieprzewidziane czynniki, możesz wycofać się z remontu bez ponoszenia kosztów. Nawet jeśli zakupiliśmy już materiały, zagospodarujemy je tak, by nie obciążać Twojego portfela.

 

Gwarancja nie dotyczy materiałów pod indywidualne zamówienia, takich jak: namieszane tynki, farby wybrane ze wzornika, specjalnie sprowadzonych wybranych przez klienta kolekcji płytek czy innych materiałów specjalistycznych przygotowanych na indywidualne życzenie inwestora.

 

Chcesz otrzymać darmową wycenę? Skontaktuj się z nami!

Firma Remontowo-Budowlana Silbud
Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projekt i wykonanie: strony www Kraków